Usługi


Planowanie systemu  fotowoltaicznego

Podstawą profesjonalnej realizacji każdego projektu jest ostrożny projekt rozwojowy. Wiedza teoretyczna jest równie istotna dla powodzenia projektu  jak praktyczne doświadczenie w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Interdyscyplinarny zespół MixerPV posiada szeroką wiedzę w zakresie planowania, rozwoju i realizacji projektów. Doświadczeni inżynierowie od samego początku wesprą realizację inwestycji i na życzenie inwestora przejmą kierownictwo nad realizacją projektu.

Nie pomijamy również w procesie planowania  tak ważnych kwestii peryferyjnych jak, ochrona przeciwpożarowa czy odgromowa .

iStock_000008995193Medium-778802Aby w pełni określić warunki techniczne i finansowe, a w szczególności indywidualne potrzeby projektu PV, oraz odpowiedzieć na szczegółowe pytania, nasz przedstawiciel przeprowadzi konsultacje w miejscu inwestycji.   Pierwsza koncepcja i kosztorys systemu powstają na podstawie uzyskanych danych dotyczących wszystkich istotnych parametrów, takich jak: wielkość dachu, orientacja, położenie oraz kwota kapitału do wykorzystania. Dzięki temu można realnie oszacować koszty i zyski z inwestycji w fotowoltaikę oraz uzyskać obiektywne narzędzie podejmowania decyzji.

Na podstawie planu systemu fotowoltaicznego gwarantujemy sprawne przeprowadzenie wszystkich etapów budowy aż do przekazania go w użytkowanie:

  • rozwój i ocena koncepcji projektowych,
  • wybór komponentów systemu w oparciu o aspekty jakościowe i ekonomiczne,
  • optymalizacja wydajności systemu,
  • całościowe zarządzanie projektem,
  • instalacja systemu fotowoltaicznego.

Dokumentacja

Po zakończeniu, projekt jest sprawdzany przez naszych wykwalifikowanych pracowników i oddany do eksploatacji. Każdy klient, otrzyma pełną dokumentację poszczególnych faz budowy i komponentów systemu (w tym warunki gwarancji).

 

 

 

 

_______________________________
Fotowoltaika | Usługi | O fotowoltaice

________________________________________________________________
Firma  Oświetlenie LED  Fotowoltaika   Regały  Realizacje   Współpraca   Kontakt