Kariera

Konsultant Technologii LED

Napisane przez by dnia 03/09/2013 in Kariera | 0 comments

Nazwa stanowiska: Konsultant Technologii LED

Miejsce pracy: Trójmiasto i okolice

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane wydziały: elektryczny, elektroniczny), będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie kierunkowe w obszarze technologii świetlnych będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży,
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży produktów oświetleniowych i technologii LED będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność swobodnego posługiwania się językiem technicznym,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i sprzedażowe,
  • odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność,
  • dobra znajomość pakietu MS OFFICE,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientami,
  • prezentacja rozwiązań oświetleniowych LED,
  • rozpoznawanie i definiowanie indywidualnych potrzeb klienta oraz proponowanie najlepszych rozwiązań,
  • aktywna sprzedaż produktów firmy,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • kompleksowa obsługa klientów oparta o fachowe doradztwo,
  • monitoring i analiza rynku sprzedaży.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, oparte o czynnik stały i prowizyjny,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowej wiedzy i umiejętności.

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883″ do dnia 10.09.2013 r. na adres mailowy: biuro[at]mixerpv.pl  , z dopiskiem w temacie maila o treści: KTL/09/2013.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Rekrutacja 26.08-10.09.2013r.